Jesteśmy działalnością poligraficzną mającą swoją siedzibę w centrum Warszawy. Wykonujemy nadruki na bluzach a także koszulkach. Nadruk może być naniesiony na wszystkie rodzaje koszulek, w zależności od użytego materiału.

Proces nadruku jest bardzo prosty oraz bardzo sprawny, dlatego też jest możliwość go zrealizować w ciągu kilku minut. Stosujemy najnowsze technologie druku a także mamy możliwość nadrukować nazwy oraz loga spółek a także osób prywatnych. Nasza firma jest w stanie drukować treść, zdjęcia, grafikę oraz symbole.

Ceny w naszej firmie są niezwykle przystępne, zaś dla stałych klientów mamy wyjątkowe promocje. Nasi kontrahenci są zadowoleni z jakości druku, a otrzymane zamówienia staramy się realizować tak szybko, jak to możliwe. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz pełen profesjonalizm. Możemy wydrukować wszystko, czego potrzebujesz, zaczynając od najmniejszego detalu do największego zlecenia. Gwarantujemy wszystkim naszym kontrahentom najwyższej jakości usługi poligraficzne. Nawiąż z nami kontakt na texprint.pl, by dowiedzieć się więcej o naszych usługach oraz produktach. Nasi specjaliści chętnie służą poradą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *