Dostawa ulotek? W takim przypadku może maxpost.pl? Oferuję dostawę ulotek, błyskawiczny oraz tani sposób na dotarcie z informacją do właściwych ludzi. Maxpost.pl jest profesjonalną, zgraną ekipą, która zapewnia bardzo wysoki poziom świadczonych przez siebie usług. Nasza firma przygotowuje a także dystrybuuje ulotki dla najbardziej znanych sieci handlowych na terenie Polski między innymi: Carrefour, Tesco, E. Leclerc, IKEA , Real, OBI, Praktiker, Auchan i bardzo wielu innych.

Jeśli chodzi o bezadresowy kolportaż to wszystkie materiały opracowane przez spółkę maxpost.pl dostarczane są do koszyków reklamowych, skrzynek euro a ponadto na klamki i wycieraczki. Tyczy się to kamienic, blokowisk, strzeżonych lokalów oraz dodatkowo prywatnych domów.

Natomiast kolportaż adresowy polega na tym, że nasza doświadczona ekipa dostarcza wykonane ulotki do biur, instytucji, oraz firm. Przeważnie z opcji kolportażu adresowego korzystają restauracje a ponadto spółki oferujące catering.

Wejdź na prowadzoną przez nas stronę maxpost.pl i zapoznaj się z szczegółową ofertą świadczonych przez naszą firmę usług. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego kontrahenta a ponadto atrakcyjne cenniki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *