Fachowy program do nagrywania ekranu to potężny, lecz także lekki program, który może nagrywać właściwie wszystko co dzieje się na ekranie laptopa. Nie ma znaczenia, czy nagrywasz wideo z gry na YT, masz zamiar nagrać to, co akurat robisz na swoim komputerze, czy przesyłasz jeden ze swoich ekranów do Twitcha lub Mixera – program ten sprawi, iż będzie się to dobrze oglądać!

Rejestrator ekranu to profesjonalne oprogramowanie, które przechwytuje ekran komputera a potem przemienia go w wideo. Wynikiem końcowym jest nagranie tego, co znajduje się na wyświetlaczu sprzętu. Rejestratory ekranu są wykorzystywane do różnych celów, takich jak przykładowo tworzenie samouczków, tworzenie instrukcji albo recenzji lub tworzenie bardzo dobrych gier. Istnieje kilka różnych typów programów, które pozwalają generować filmy ze zrzutami ekranu lub nagranymi materiałami. Masz możliwość wykonać to samodzielnie lub skorzystać z jednego z wielu dostępnych bezpłatnych programów, ażeby zmienić swoje własne nagrania w filmy video.

Najbardziej istotne cechy oprogramowania służącego do nagrywania monitora:

Specjalistyczny nagrywarka ekranu to darmowy program, który umożliwia nagrywać wideo w bardzo wysokiej jakości za pomocą wbudowanego mikrofonu.

Posiada wiele przydatnych funkcji, o jakich warto wspomnieć.

Przyjrzyjmy się tym funkcjom:

1. Obsługa nagrywania dźwięku
2.. Obsługa klucza Chroma
3. Kilka formatów plików
4. Zegar nagrywania posiadający funkcję powtarzających się wydarzeń
5. Obsługa kilku monitorów na raz

Co nam się najbardziej podobało w programie do nagrywania ekranu.

Rejestrator ekranu to świetne narzędzie , które jest przeznaczone dla klientów, by dowiedzieć się, jak działa program, i odczuć styl projektanta. Ten program może dać wielu klientom wyobrażenie o tym, co kupują, zanim podejmą ostateczną decyzję.

Kilka pozytywów takowego programu.

– Świetny sposób na pokazanie efektywności programów
– niebywała przejrzystość video
– Niezwykle intuicyjny w użyciu interfejs

Wybór właściwego oprogramowania do nagrywania ekranu może być trudny. Jest dużo elementów do prześledzenia przed podjęciem ostatecznej decyzji, który program jest najlepszy. Najlepszy bezpłatny program do nagrywania ekranu ma łatwy w użytkowaniu interfejs, który ma wbudowany zegar i kluczowe możliwości edycji. Wszystkie dziesięć najlepszych programów do rejestrowania ekranów ma różnorakie funkcje, niektóre tworzą video w bardzo wysokiej jakości, natomiast inne mają dużą ilość klatek na 1 sekundę. Natomiast te najlepsze płatne rejestratory ekranu oferują funkcje, tj. nagrywanie w grze a także na pulpicie, a niektóre z nich proponują nawetwbudowany edytor i usługę przesyłania strumieniowego o jakości transmisji.

Kto powinien sięgnąć po nagrywarkę ekranu?

Istnieje mnóstwo powodów, dla jakich warto korzystać z tego typu ekranu. Jednym z najważniejszych powodów jest to, że to jedyna metoda na zapamiętanie tego, co akurat ma miejsce na ekranie komputera, co w innym wypadku byłoby nieosiągalne. Innym powodem jest to, że istnieje możliwość używać go między innymi do różnych pokazów lub prezentacji w klasie albo na spotkaniach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *