Rozwój technologii jest dzisiaj duży. Dziedzina technologii znacząco poszła naprzód. Osoby, które mieszkają w sąsiednich miejscowościach, krajach, a także na innych kontynentach mają szansę być ze sobą w stałym kontakcie. Kontakt między znajomymi może być nie tylko kontaktem audio, ale również kontaktem wizualnym. Jest to możliwe dzięki różnego typu kamerkom oraz komunikatorom internetowym.

 

Wideo czt to niezwykle popularny sposób komunikowania się osób pomiędzy sobą. Ludzie, którzy są nawet wiele mil od siebie mają szansę mieć stały kontakt- pisać ze sobą, prowadzić rozmowę, a także widzieć swojego rozmówcę na ekranach swoich własnych telefonów, czy też laptopów. Bardzo popularnym zjawiskiem jest live chat na stronę. Zakładają konto na konkretnej witrynie, lub w specjalnej aplikacji jest możliwość rozmawiać z wieloma osobami, także tymi, których nie znamy, ale w ten sposób jest możliwość poznać. W takim chatcie może uczestniczyć nawet parę ludzi równocześnie, albo jeżeli ktoś tak preferuje to w dwójkę. Tego typu live chat nie jest nigdy nagrywany tylko właśnie cała rozmowa jest prowadzona na żywo.

 

Czat wideo rozmowy odbywa się w formie wyłącznie pisemnej. Osoby, które zdecydowały się wziąć udział w tego rodzaju chatcie wymieniają ze sobą jedynie wiadomości tekstowe, a nie widzą się nawzajem, chyba że postanowią na przykład wymienić się swoim zdjęciami. Jak możemy zauważyć duża odległość obecnie nie stanowi żadnej przeszkody, aby zdobyć całkiem nowe znajomości albo być w stałym kontakcie z kimś dla nas ważnym, kto jest od nas daleko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *