Pamiętam jak na samym początku indywidualnej kariery z niezależną pracą z własnego domu próbowałem załatwiać wszystko samodzielnie. Spędzałem długie godziny ucząc się obróbki filmów, nauce zarządzania mediami społecznościowymi lecz na pewno najwięcej czasu spędzałem na tworzeniu grafik, które ostatecznie i tak były tylko znośne.

W pewnym momencie wygospodarowałem w mojej pracy środki i wtedy po raz 1szy w swoim życiu zdecydowałem się zlecić zaprojektowanie wizytówki – pogografika.pl/projektowanie-wizytowek/. Przywykłem do załatwiania wszystkich spraw własnymi siłami, więc byłem sceptycznie nastawiony. Ku mojemu zdziwieniu projekt mojej wizytówki został przysłany w ten sam dzień, a jakość jego wykonania przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Od tego momentu grafik komputerowy nabrał w moich oczach uznania, a ja systematycznie korzystam z usług paru zaprzyjaźnionych grafików. Najczęściej zlecam zwykłe logo do nowo wydanych produktów, wpisy na social media czy grafiki na bloga. Korzyści z takiej współpracy wyliczyć mogę mnóstwo ale najbardziej istotne 2 to z pewnością oszczędność czasu a także nerwów. Nie każdy z nas ma przecież talent twórczy.

Dużo lepiej jest wykorzystać wszystkie nasze możliwości, a tworzenie grafiki zlecić specjalistom. Jeżeli chodzi o ceny, to są dość przystępne. Większość grafików komputerowych ustala swój cennik w zależności od stopnia złożoności zamówienia. Jedyną rzeczą do której mógłbym się doczepić to okres dokończenia takiego zamówienia, a raczej ilość zamówień u grafika. Bardzo często jest tak iż termin wykonania zlecenia wynosi parę dni, a my potrzebujemy coś na już. Dlatego też w wypadku takiej współpracy zdecydowanie polecam wam podjąć współpracę z paroma dobrymi grafikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *