W naszych czasach bardzo dużą ilość przesyłek nadaje się kurierem. Z tego m.in. powodu punkt kurierski franczyza. Jest to miejsce, do którego kontrahenci mogą przynosić paczki do wysłania przez wybraną wcześniej spółkę kurierską a także świetny metodę na przedsiębiorstwo. Część pieniędzy od każdej przesyłanej przesyłki jest zyskiem osoby prowadzącej punkt kurierski. Na miesiąc dochód pieniężny ma możliwość wynieść kilka tysięcy złotych. Jak możemy otworzyć taki punkt kurierski? Nie warto otwierać punktu kurierskiego samemu.

 

Kłopotem może okazać się już zawarcie różnych umów z firmami kurierskimi, bowiem nie każda taka firma decyduje się na podpisywanie umów z takim przedsiębiorcą. O wiele bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest punkt kurierski franczyza. Jest to związane z niesłychanie dużo mniejszymi cenami. Podpisując umowę franczyzową i płacąc pewną sumę pieniędzy można mieć pewność, że wszystko co jest niezbędne do otworzenia takiego punktu będziemy mieli zagwarantowane. Franczyzodawca zagwarantuje adekwatny wygląd naszego lokalu, zatroszczy się o wszelkie działania reklamowe a także – co najbardziej istotne – zagwarantuje sposobność wysyłania paczek za pośrednictwem każdej liczącej się na rynku działalności kurierskiej. Dochód może okazać się niespodziewanie wysoki Dochody z otwarcia punktu kurierskiego franczyza mogą być naprawdę duże i nie ma znaczenia lokalizacja punktu. Zlecenie odbioru przesyłki bezpośrednio od nadawcy zawsze wiąże się z pewnymi kosztami, więc nadawca płaci trochę więcej. Siedziby działalności kurierskich zazwyczaj są zlokalizowane na obrzeżach miast, często w odległych aglomeracjach.

 

Przywiezienie przesyłki do siedziby firmy w większości jest dla nas mało opłacalne, jest związane z kosztami oraz niepotrzebną stratą cennego czasu. Osoby chcące przesłać paczkę chętnie więc zawiozą ją do znajdującego się w pobliżu punktu kurierskiego. Paczki kurierem wysyłają także różni biznesmeni. Zdarza się, że wysyłają w taki sposób nawet po kilkadziesiąt paczek dziennie. Toteż nawet kilka pln zarobku od jednej paczki będzie miało przełożenie na wysokie przychody i wielkie profity dla prowadzonego przez nas punktu kurierskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *