Uczęszczając do szkoły, ulegamy nie tylko i wyłącznie namowom nauczycieli do tego, by się wytrwale uczyć, lecz także namowom naszego serca. Mija nas na szkolnych korytarzach spora liczba dziewczyn przecudnej urody. W pewnych sytuacjach, mając szczęście, możemy mieć taką piękną dziewczynę w swojej klasie. Próbujemy rozbudowanych intryg, szczególnych chwytów, flirtów, by tylko udało się zwrócić uwagę tej wyjątkowej dla nas osoby. W końcu się udaje. Jesteście parą, ale coś się między wami nie układa. Rozstajecie się, co daje pewną ulgę, ale po pewnym czasie okazuje się, że nie potrafisz przestać o niej myśleć. Powstaje więc problem: jak odzyskać byłą?

 

Musimy w takich sytuacjach myśleć i działać metodycznie. Bardzo ważnym problemem jest powód rozstania. Nie łatwo jest wrócić do byłej dziewczyny, gdy zdradziliśmy ją z inną. Powinniśmy wtedy odzyskać ponownie jej zaufanie, a to ciężka droga oraz nie za każdym razem kończy się zwycięstwem. Sprawa jest znacznie łatwiejsza, jeżeli rozeszliśmy się, gdyż wzajemne uczucie nie było tak mocne jak na początku i coś się zmieniło. Wówczas wystarczy, iż po jakimś czasie ponownie się spotkamy, a ponownie zaiskrzy. W pewnych przypadkach jednak powinniśmy na początek dowieść, że zaszła w nas bardzo duża zmiana. Powód rozstania jest więc sprawą kluczową! Następnie ustalamy, jaki jest status naszej byłej dziewczyny. W szkole będziemy mogli się tego dowiedzieć niezwykle szybko, gdyż przenigdy nie braknie osób, które doniosą nam o nowym związku naszej byłej. Jeśli nie posiadamy takich ważnych informacji od znajomych, zostaje nam jeszcze facebook, twitter albo inne portale, z których, korzysta. Dziewczyny lubią chwalić się nowymi związkami w internecie. Portale społecznościowe pomagają nam też ocenić nastrój naszej byłej partnerki. W momencie gdy publikuje cytaty filozofów, refleksyjne fotografie i teksty, to dobra nasza!

 

Cały czas tęskni a także wyczekuje na nasz krok. Będziemy mogli wówczas się odezwać neutralnie i próbować niezwykle delikatnie a także z dużym wyczuciem odzyskać najpierw jej zaufanie, a w przyszłości też jej serce. Jednak jeżeli publikuje fotki z imprez, przedstawiające, jak bardzo dobrze się bawi, to znaczy, że pragnie o nas zapomnieć jak najszybciej się da. Można wtedy z wyczuciem odwdzięczyć się tym samym (ale bez przeginania!). Na 100% szybko nawiąże z nami brutalną rozmowę na komentarze lub sms-y! Jej zdenerwowanie może być naszym największym sprzymierzeńcem, kiedy będziemy je potrafili w odpowiedni sposób wykorzystać a także ukierunkować. Takie emocje to znak ogromnego zaangażowania. Pamiętajmy o tym! Jako były chłopak dobrze znamy naszą byłą dziewczynę. Powinniśmy wiedzieć w jaki sposób się zachowuje, gdy jest jej przykro. Wiemy, co nas może czekać kiedy się odezwiemy po zerwaniu. Zwykle dziewczyny mają wyjątkowo drapieżne charaktery, więc również musimy pokazać swoje pazury, jednocześnie ukazując gotowość do ich schowania.

 

Musimy mieć na uwadze, że decyzja ostateczna co do wspólnej przyszłości, niestety, zależy od tej drugiej, piękniejszej strony. Jakichkolwiek jednak tricków byśmy nie stosowali, to i tak najważniejsze jest nasze uczucie. Jeśli to był poważny związek, dla którego potrafimy bardzo dużo z naszej strony poświęcić, to wystarczy to tylko ukazać naszej ex – udowodnić, że żar naszego serca jest tylko dla nie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *