Z pewnością każda dziewczyna lubi dobrze się prezentować. Nie bez powodu spędzamy w łazience większość poranka, żeby odświeżyć cerę, zrobić makijaż i wykonać odpowiednią fryzurę. Kolejnym, tak samo ważnym etapem jest wybór ubrania, który założymy danego dnia. To zadanie jest znacznie ułatwione, kiedy okazja nie wymaga od nas noszenia odświętnego stroju. Prawdziwy problem zaczyna się, w momencie gdy mamy przed sobą bardzo ważne spotkanie biznesowe lub rodzinną uroczystość, na którą zostałyśmy zaproszone przykładowo uroczystość zaślubin.

Niekiedy o wiele więcej czasu zajmuje nam wybranie nie samej kreacji, ale dodatków, takowych jak obuwie, torebka, bądź biżuteria. W głowie tworzy się wówczas sporo różnych pytań: „Czy pod względem kolorystycznym powinny pasować one do kostiumu?” „Czy błędem będzie, jeżeli będą stanowić one kontrast do całej kreacji?”

Ważnym atrybutem każdej dziewczyny niewątpliwie jest torebka. Spełnia ona bowiem nie tylko funkcję dekoracyjną, ale powinna być też funkcjonalna. To do torebki chowa się drobne przedmioty, które okazać się mogą przydatne, na przykład chusteczka do nosa, błyszczyk, lusterko, portfel, pigułki przeciwbólowe. Często panie  odchodzą od tendencji spójności kolorów. Co to właściwie oznacza? Jeżeli kreacja jest w stonowanym kolorze, pozostałe elementy stylizacji, w tym dodatki, raczej powinny z nim kontrastować. Kobiety, kupując wizytowe torebki, stawiają na mocniejsze, wzorzyste akcenty, wcale nie ujmujące im gracji. To samo tyczy się uroczystości ślubnych. Na parkiecie występują raczej żywe kolory torebek. Także torebki wizytowe Tarnów charakteryzują się fantazyjnymi wzorami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *