Ludzie coraz częściej nagrywają i przesyłają strumieniowo swoje ulubione filmy. Można to zrobić zarówno dla osobistej rozrywki, jak i w celu podzielenia się z przyjaciółmi. Ten artykuł zawiera informacje o tym, jak przechwytywać ulubione gry i filmy do późniejszego oglądania.

Co to jest i jakie są korzyści z nagrywania ekranu?

Oprogramowanie do nagrywania ekranu to doskonałe narzędzie do przechwytywania aktywności na ekranie. Możesz nagrać to, co dzieje się na ekranie, w tym dźwięk, wideo i tekst. Następnie możesz zapisać nagrany plik na dysku twardym lub przesłać go do youtube.

Jaka jest różnica między nagrywaniem a streamingiem?

Screen recording to nagranie, które rejestruje aktywność ekranu komputera lub smartfona. Można je zapisać, a następnie udostępnić w sieci. Streaming to metoda przesyłania pliku multimedialnego przez internet. Jest to bardzo podobne do pobierania, z tą różnicą, że zamiast pobierania pliku na komputer, plik jest przesyłany bezpośrednio do użytkownika końcowego.

Jakie jest najlepsze oprogramowanie do nagrywania i streamingu?

Action!4 to program do nagrywania ekranu. Można nim nagrywać swój komputer i odtwarzać go później. Można go używać zarówno do nagrań na żywo, jak i do nagrań wideo. Action!4 jest łatwym w obsłudze programem i posiada wiele zaawansowanych funkcji.

Autor: nagrywarka ekranu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *