Jump4u to park trampolin znajdujący się w Dzierżoniowie. Prowadzony przez nas park trampolin otwarty jest przez cały rok i jest bardzo polecany dla rodzin z dziećmi w przedziale wiekowym od trzech do dwunastu lat. Jest to także dobra propozycja dla osób kochających sport, a szczególnie dla akrobatów.

Ponad 1000 m2 powierzchni parku trampolin w którym oferujemy różnorodny trampolinowy sprzęt dla dzieci a także dorosłych. W parku znajduje się boiska do koszykówki, strefa akrobatyczna, ścieżka akrobatyczna, basen z gąbkami oraz stoły na urodziny.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów na atrakcje w Dzierzoniowie dla dzieci, oryginalne lekcje WF! Jeżeli chciałbyś się dobrze bawić z przyjaciółmi, to odwiedź nasz park trampolin. Nasze trampoliny to fajny sposób na zabawę oraz ćwiczenia równocześnie. Przyjdź do naszego parku i wtedy przekonaj się, jak łatwo możesz się bawić a także równocześnie dbać o kondycję!

Dzieci mają okazję bezpiecznie skakać a także bardzo dobrze się bawić. Swój park idealnie nadaje się do zorganizowania przyjęć urodzinowych i innych zabaw. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia parku i dołączenia do świetnej zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *