Panele z winylu są popularne na rynku, bo zapewniają wspaniałą atmosferę w pomieszczeniach. Mają też wiele innych zalet. Możemy wśród nich wymienić opcję niesamowicie szybkiego montażu, na co pozwalają specjalne zatrzaski. Dzięki temu do montażu paneli winylowych nie trzeba stosować specjalistycznych narzędzi, lecz możemy to zrobić nawet ręcznie.

Winylowe panele MODULEO EIR gwarantują wygodę osobom, które uwielbiają przechadzać się po mieszkaniu na bosaka. Powierzchnia winylowa jest świetnym rozwiązaniem również w trakcie zimy, ponieważ jest bardzo ciepła w dotyku i miękka. Przechadzanie po takiej podłodze to prawdziwa radość. Podłoga z winylu odróżnia się także łatwą pielęgnacją. Takie panele są odporne na roztocza i wodę, a ich pielęgnacja polega tylko na odkurzaniu i przecieraniu mopem. Powinno się to robić regularnie, a będą służyć wiele lat.

Panele winylowe MODULEO EIR są bardzo powszechne i możemy je położyć w każdym mieszkaniu. Są trwałe, dzięki czemu ich montaż wręcz w zawilgotniałym pomieszczeniu nie stanowi przeciwwskazania. Panele z winylu posiadają specjalną warstwę wierzchnią która powoduje, że są wytrzymałe na nacisk, dlatego mogą być używane w wnętrzach intensywnie używanych.

Panele winylowe LAYRED EIR są tworzone z polichlorku winylu, czyli materiału syntetycznego używanego, np. do produkowania płyt gramofonowych. Są przygotowane z paru warstw oraz wykończone poliuretanem. Powoduje to wzmocnienie powierzchni. Różnicą w odniesieniu do tradycyjnych paneli podłogowych jest fakt, iż wzór dostrzegalny na powierzchni panela jest wytłaczany dopiero na ostatniej warstwie. Dzięki temu nie trzeba się przejmować tym, iż faktura z czasem stanie się mniej widoczna, za sprawą działania promieni UV lub zwykłego wytarcia.

Dzięki należytemu opracowaniu winylowe panele MODULEO EIR są niezmiernie wytrzymałe na wszelkiego typu zabrudzenia, poprzez co są stosowane w wszelkiego typu biurach, sklepach, butikach albo miejscach użyteczności publicznej. Na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się od paneli tradycyjnych, ale możemy je spotkać w zdecydowanie większej ilości kolorów. Posiadają także rozmaitą grubość. Specjalnym rodzajem paneli podłogowych są płytki winylowe, które pod względem wyglądu przypominają używane dawniej linoleum, czyli wykładzinę zrobioną z utwardzonej i rozwałkowanej masy plastycznej. Na rynku możemy znaleźć wręcz panele winylowe imitujące inne wyroby, jak na przykład kamień czy stal, jak także panele trójwymiarowe, które wyglądają bardzo oryginalnie.

Trzeba zaznaczyć, że winylowe panele LAYRED EIR sa niezmiernie trwałe. Jest to ważna zaleta jeśli rozchodzi się o materiał na podłogę. Materiał wykorzystany podczas produkcji takich paneli jest odporny na działanie wody oraz nie rysuje się, ani nie przebarwia. Dlatego też winylowe panele mogą być wykorzystywane w wnętrzach takowych jak pomieszczenie kuchenne lub łazienka oraz w domach, w których mieszkają zwierzęta. Są także wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne, a więc upadek ciężkiego przedmiotu nie grozi na całe szczęście wymianą lub naprawieniem podłogi.

Winylowe panele MODULEO EIR to również znakomite rozwiązanie do wnętrza w bloku, ponieważ mają bardzo dobre właściwości jeżeli chodzi o akustykę. To w szczególności istotne w blokach z wielkiej płyty, gdzie dosłownie przemieszczanie się w obuwiu często może powodować efekt stukania. Prócz tego panele winylowe posiadają cechy antypoślizgowe, a więc są bezpieczne dla dzieci albo osób w starszym wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *