Zdarzenie, w którym nasz samochód odmówi posłuszeństwa jest wyjątkowo denerwująca, uciążliwa, jak również nieprzewidywalna. A co jeśli przytrafi się to w trakcie jazdy? Jak zyskać fachową pomoc w naprawie oraz holowaniu samochodu? Jakiego typu usługi świadczy doświadczona spółka oferująca pomoc drogową?

 

Nieoczekiwane kłopoty z autem maja miejsce dosyć często. Najczęściej zaskakują nas w trakcie jazdy czy to w celach prywatnych jak również zawodowych. Bez względu na to w której z wymienionych sytuacji się odnajdujemy, zawsze jest to bardzo irytujące zdarzenie. Wtedy nie ma co tracić głowy i się zamartwiać. Skuteczne rozwiązanie stanowi pomoc drogowa, która w jak najszybszym czasie zjawi się na miejscu zdarzenia. Jak należy zamówić tego rodzaju wsparcie? Jednym z najpopularniejszychsposobów jest zamówienie pojazdu holowniczego kontaktując się telefonicznie. Dobrze jest zatem posiadać wizytówkę firmy lub być cały czas podłączonym do internetu, aby móc wyszukać ją w sieci. Innymi technikami prośby o pomoc jest kontakt za pomocą czatu albo wysłanie maila.

 

W jakich sytuacjach możemy liczyć na tego typu pomoc? pomocdrogowa-24.waw.pl to firma która świadczy swoje własne usługi w bardzo wielu sytuacjach. Jedną z nich jest typowa awaria samochodu, którym się poruszamy. Holowanie możliwe jest także samochodu, który uległ wypadkowi, kraksie czy też uszkodzeniu. W takich wypadkach firma wysysała stosownie dobrany pojazd z doświadczonym kierowcą. Flota spółek holowniczych jest wyposażona w bardzo dużo pojazdów, jakich zasadniczym zadaniem jest przewożenie mniejszych pojazdów, lub większych aut. Pojazdy te mają odpowiednio dobrane wyciągarki, dzięki którym załadowanie zepsutego samochodu na lawetę jest bardzo proste a także bezpieczne. W ofercie usług tego typu spółki znajdziemy także holowanie ciężarówek. Bardzo często jest ono przeprowadzane z pomocą sztywnego holu.

 

Innymi usługami jakie ma w swojej ofercie szanująca się firma zajmująca się pomocą drogową są: przyjazd na dane miejsce, oględziny auta, przeprowadzenie naprawy na miejscu zdarzenia jeśli jest taka możliwość, załadowanie uszkodzonego auta na lawetę, dowóz w wskazane miejsce – do naszego domu lub naszego mechanika, kurs do mechanika spółki, która świadczy specjalistyczną pomoc podczas holowania, naprawa auta w warsztacie. Do mniej znanych funkcji tego rodzaju specjalistów należą też transport paliwa – w przypadku, gdy w trakcie jazdy zabrakło go kierowcy, jak również holowanie albo sprowadzanie na lawecie pojazdów z innego miasta lub innego państwa. Firma świadczy usługi przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, jak również w dni świąteczne. Przy wcześniejszym uzgodnieniu możliwe jest wykonanie dokładnej wyceny usługi, jak i drobiazgowe omówienie zamówienia. Skorzystanie z tego typu pomocy jest często nieuniknione, ale też opłacalne.

 

Dzięki odpowiedniemu podejściu fachowców możemy oszczędzić nerwów jak i czasu związanych z załatwianiem oddzielnego transportu czy też mechanika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *