Bardzo często się zdarza, iż psuje się nam pojazd. Jeśli chcielibyśmy podjąć decyzję o naprawie, to wystarczy, że wybierzemy odpowiedniego mechanika i bez większych kłopotów uda nam się rozwikłać problem niesprawnego pojazdu. Czasami bywa tak, że doświadczamy nieprzyjemnych zdarzeń na drodze, którymi są wypadki.

 

Gdy nastąpiła kolizja w wyniku której pojazd nie nadaje się do jazdy, wtedy koniecznym staje się skorzystanie z pomocy lawety. Takowa pomoc drogowa przyjeżdża do nas na zlecenie naszego ubezpieczyciela albo na zgłoszenie nasze samodzielne. Jeśli zadzwonimy bardzo szybko, to bardzo często w ciągu godzinki podjedzie po nasz samochód autolaweta oraz odwozi je albo do położonego niedaleko zakładu naprawczego albo po prostu na pobliski parking, z którego pojazd następnie będzie przetransportowany na złomowisko – po ukończeniu wszystkich niezbędnych czynności przez policję. Musisz jednak pamiętać o tym, że wynajem lawety warszawa wiąże się niestety z dość dużym kosztem. O ile do pewnego poziomu jest stawka za ryczałt, to powyżej jej liczy się już stawkę za przejechany kilometr. Nie zapomnij jednak, że autolaweta liczy kilometry w jedną stronę, bo kierowca musi wrócić nią do bazy.

 

Zatem w grę wchodzą również kilometry drogi powrotnej. Możesz być pewny faktu, że jeżeli będziesz potrzebował pomocy na drodze, to ją za każdym razem uzyskasz. Najbardziej istotne jednakże jest to ażeby po każdym niefortunnym wypadku zdrowie nam dopisywało, pojazd można naprawić. A jeśli będzie to niewykonalne, to w każdej chwili istnieje możliwość kupić nowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *