Marzy się Wam urlop gdzieś w górach, ale boisz się tłumów oraz tłoku? Dobrym pomysłem na taki odpoczynek będzie nocleg w Rabce-Zdrój, miejsce popularne z pięknych atrakcji turystycznych zarówno w czasie lata jak również podczas zimy. Jest to mała uzdrowiskowa miejscowość położona w woj. małopolskim, w pięknej kotlinie rabczańskiej u podnóża równie pięknych Gorców oraz Pasma Babiogórskiego. Nad miastem wznoszą się malownicze lasy, które niewątpliwie dbają o wysoką jakość powietrza oraz chronią miasteczko przed zimnym wiatrem – co znaczy, iż zimy są tu z reguły bardzo łagodne.

 

Poza różnymi szlakami górskimi i znakomitymi zabytkami kultury zagórzańskiej, Rabka Zdrój słynie zwłaszcza z ponad stuletniego uzdrowiska, które przede wszystkim specjalizuje się w chorobach oddechowych a także alergii. Odnajdziemy tu również od niedawna słynną tężnie solankową – naturalną inhalacje do której wykorzystuje się tak zwane solanki jodowo-bromowe. Pożądaną atrakcją jest także wszystkim znany Park Rozrywki Rabkoland, który zachwyci zwłaszcza najmłodszych. Czy zaznasz tutaj nudy podczas zimowego pobytu? Oczywiście, że nie. W Rabce Zdrój znajdują się róże wyciągi a także trasy narciarskie, wieża widokowa oraz Centrum Świętego Mikołaja.
Warto zatem zainteresować się tym, co proponują nam domy z bala Rabka Zdrój. Przede wszystkim są to miejsca noclegowe całoroczne, co znaczy, że podczas zimy pokoje mają ogrzewanie. Ze względu, że to malutkie miasteczko – obiekty umiejscowione są w bardzo cichych a także spokojnych okolicach,  zazwyczaj z wspaniałymi widokami np. na Babią Górę. Zazwyczaj wyjeżdża się na urlop z myślami, ażeby spędzić urlop na świeżym i zdrowym powietrzu – bardzo częstym atutem domków noclegowych w miejscowości Rabka Zdrój są więc znakomite place zabaw dla dzieci, miejsce na zrobienie grilla lub ognisko, ogromne sady z owocami lub również boiska.

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *