Perfumy aktualnie łączą się z mocno z naszym życiem. Perfumy są nieodłączną częścią naszej osobowości. Ich zapach wpływa na nasze samopoczucie oraz jest magnesem przyciągającym inne osoby do nas. Perfumy podkreślają nasze cechy charakteru a także nasze emocje. Ładny zapach perfum wpływa na nasze samopoczucie. Używając określonych perfum wyrażamy siebie. To świetna podpowiedź dla osób, które szukają partnera lub partnerki. Pewne jest to, iż umówimy się na kolejne spotkanie jedynie z osobą, której zapach perfum okazał się dla nas przyjemny, inspirujący. Tak więc perfumy to nasz znak rozpoznawczy. Wybieramy różne zapachy, jakie możemy podzielić na 5 kategorii: cytrusowe, kwiatowe, orientalne, drzewne, szyprowe (drzewno- cytrusowe). Ile zapachów, tyle osobowości a także emocji kobiecych. Natomiast faceci najczęściej wybierając perfumy drzewne (drzewo sandałowe, cedr), fugere (zapachy paprociowe), chypre (zapachy drzewno-cytrusowe). Każdy facet jest inny. Używane przez niego perfumy wskazują na cechy jego charakteru.

Zapachy delikatne kupują częściej osoby wrażliwe o łagodnym usposobieniu. Z kolei mocniejsze zapachy wybierają osoby ambitne i pewne siebie. Współcześnie kilka najbardziej znanych osób określanych mianem „celebrytów” reklamuje swoją osobą perfumy. Stanowi to dla wielu osób wielką zachętę do zakupu i wypróbowania danego zapachu. Kupujemy markowe perfumy męskie, głównie ze względu na ich jakość a także trwałość.

Osoby, które dają nazwę danym perfumom są ludźmi, z którymi się identyfikujemy. Jest to ważny czynnik , który motywuje nas do wybrania danych perfum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *